Długoterminowy wynajem samochodów

Dlugoterminowy wynajem samochodów to usługa dedykowana przede wszystkim do Firm i Instytucji chcących wynająć samochód w okresie od 1 roku do 3 lat.

 


 

 

 

 


 

 

 

Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, którym zależy by posiadać w swojej flocie nowe, niezawodne samochody bez obowiazku ponoszenia kosztów z ich serwisowanie, przeglądami, czy też ubezpieczeniem. Wynajem długo to nie tylko rozwiązanie tańsze od kredytu, ale przedewszystkim znacznie wygodniejsze Firma, Instytucja czy też Osoba prywatna decydująca się na wynajem długoterminowy ponosi jedynie koszty bierzącej eksploatacji (wymiany żarówek, usupełnianie płynów do spryskiwaczy, paliwo itd), a całą resztę jak przeglądy okresowe, ubezpieczenia, wymiany opon pokrywa PROSPECT RENT.

Dodatkową zaleta wynajmu długoterminowego z PROSPECT RENT to przejżyste warunki współpracy. Raty wynajmu obejmują stałą, miesięczną opłatę, bez dodatkowych, ukrytych kosztów, której wysokość jest głównie uzależniona od czasu trwania umowy, a po okresie wynajmu, albo oddajesz nam zużyty samochód, albo masz pierwszeństwo jego wykupu.

 

Wynajem długoterminowy samochodów

 


 

Wymagania przy wynajmie krótkoterminowym:

 

Dostosuj wysokość raty

Opłata wstępna
0 zł brutto
Okres umowy
0 mies.
Średni roczny przebieg:
0 km
Rata miesięczna:

zł netto/mies.

zł brutto/mies.

Silnik

Paliwo

Skrzynia biegów

Nadwozie

Ilość miejsc

Zapytaj o ofertę

Wypełnij swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Wypożyczalnia24.net © 2019 | Polityka prywatności

Menu