Bielsko-Biała

Ogólnopolska infolinia 24/7: 791 784 777

 


 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i okolic do korzystania z Naszych usług wynajmu krótkoterminowego, średnioterminowego, oraz długoterminowego samochodów osobowych, dostawczych (w tym plandek, chłodni, kontenerów z windą) oraz samochodów 9-cio osobowych. Posiadamy bogatą flotę nowych samochodów zakupionych w Polskich Salonach, których średni wiek nie przekracza 3 lat. Samochody dostarczane są z najbliższego oddziału wypożyczalni tj. oddział Jastrzębie-Zdrój, ul.11 listopada 79a

 

Obsługujący oddział:
wypozyczalnia24.net - O/Katowice
40-066 Katowice, ul.Mikołowska 31,
Infolinia 24/7: 796 683 007

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 6:00 - 22:00
sobota: 8:00 - 15:00
wydawanie samochodów: CAŁODOBOWO

 


 

 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON BIELSKO-BIAŁA I OKOLICE
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 

Miejscowość BIELSKO-BIAŁA
Koszt dostarczenia auta - wynajem powyżej 7 dni GRATIS
Koszt dostarczenia auta - wynajem poniżej 7 dni 99 PLN

 

Dostawa samochodu odbywa się w przeciągu maksymalnie 4 godzin od wpłaty zaliczki na Nasze konto. Samochód dostarczony zostanie z pełnym bakiem paliwa, wyczyszczony wraz z uzupełnionymi wszystkimi płynami eksploatacyjnymi. 

 


 

Bielsko Biała - wiele osób kojarzy Bielsko Białą z tradycjami przemysłu, produkcją słynnego małego Fiata czy kultową i bardzo znaną bajką Bolek I Lolek, a jest to jedno z najciekawszych turystycznie dużych miast Polski południowej. Doskonały cel dla kilkudniowego wypadu czy dłuższego urlopu. Pobyt w tym mieście warto jednak zacząć tradycyjnie od tętniącego życiem rynku z fontanną Neptuna, uwielbianym przez dzieci sztucznym strumieniem oraz zaskakującym modelem dawnej zabudowy miasta.

 

Znajduję się tu także znany na całą Polskę Teatr Polski. Miasto jest to przez niektórych nazywane polskim Wiedniem ze względu na bardzo podobną – wspaniałą architekturę. Warto również zaznaczyć, że miasto to jest jednym z lepiej rozwiniętych miast pod względem gospodarki -gdzie występuje bardo niska stopa bezrobocia. Zapewne każdy odwiedzający to miasto będzie w stanie zauważyć piękne masywy górskie, a to ze względu na położenie miasta które znajduję w pobliżu Beskidu Śląskiego.

 

Niewątpliwie Bielsko jest również jednym z miast w którym ludzie znajdą większą ilość adrenaliny, a mowa tu oczywiście o Aeroklubie Bielsko-Bialskim gdzie znajduje się lotnisko sportowe. Warto również zaznaczyć, iż to właśnie w tym mieście 10 lat temu wybudowano Park Technologiczny Przemysłu Lotniczego. Znajduje się tu również 18 Bielski batalion Powietrznodesantowy im. kpt. Ignacego Gazurka którym może poszczycić się Wojsko Polskie, to właśnie Ci żołnierze brali czynny udział w misjach w Iraku i Afganistanie.

 

Jesteśmy niemal pewni, że każdy kto przyjedzie do tego miasta na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w trakcie zwiedzania, czy zakupów w dużej galerii jak i podczas imprez młodzieżowych w klubach które są znane na całą Polskę.

Wypożyczalnia24.net © 2019 | Polityka prywatności

Menu